Про це повідомляє видання «Meduza».
У перекладі з англійської «vape» означає процес куріння електронної цигарки або саму електронну сигарету чи інший прилад, що виконує її функції.
Укладачі словника пояснюють свій вибір зростанням популярності електронних цигарок – вживати це слово почали удвічі частіше.
Серед претендентів на слово року також були: «normcore» (тенденція в моді виглядати максимально просто), «bae» (іменник, який використовують для вираження ніжних почуттів до свого партнера), «contactless» (безконтактний), «slacktivism» (від слова «slack», що означає «бездіяльність»; той, хто бере участь в інтернет-акціях на політичну чи соціальну тему, які не вимагають активних дій і часу).
Торік словом року укладачі Оксфордського словника обрали «selfie», що означає фотографію самого себе, зроблену за допомогою смартфона й розміщену в соціальних мережах.
Нагадаємо, Оксфордський словник видають з 1884 року, його вважають одним з найавторитетніших видань англійською мовою у світі.
ІА "Вголос": НОВИНИ