Окупанти заявили, що тимчасово перекриють для проїзду цивільних Керченський міст. Це може робитися для того, щоб  перекинути техніку та озброєння з Росії до Криму.  

Про це повідомив депутат Херсонської облради Сергій Хлань.

За його словами, окупанти заявляли, що відремонтують міст на греблі в Новій Каховці. Вперто налагоджують ці мости з лівого на правий берег Дніпра. Крім того, повідомлялося, що росіяни тимчасово перекриють для проїзду цивільних Керченський міст.

По-перше, щоб зупинити масовий виїзд людей з окупованого Криму, які ринулися втікати після вибухів на півострові.

По-друге, щоб зробити картинку для ЗМІ, що начебто ніхто не виїжджає. Однак, на думку Хланя, головна мета - це перекидання техніки та озброєння з Росії до Криму.

Крім того, він розповів, що на території окупованої Херсонщини партизани продовжують розвішувати українську символіку по Херсону, рух опору працює. Як розповів Хлань, до зривання блакитно-жовтих стрічок окупаційна влада вже залучає військових РФ.

Один з них поліз на дерево, щоб зірвати стрічку та впав звідти. Агітатори, яких окупаційна влада навезла з Криму у Херсоні замальовують фарбою жовто-блакитні знаки на вулицях, які лишають партизани, та заміняють «триколором». 

Читайте також на сайті ІА «Вголос»:

ІА "Вголос": НОВИНИ