Кількість людей, які захворіли на холеру в охопленому війною Ємені, перевищила 600 тисяч осіб, повідомляє ТСН.

Згідно із даними Всесвітньої організації охорони здоров'я та міністерства охорони здоров'я Ємену, які були оприлюднені у вівторок, 5 вересня, нині у Ємені зафіксовано 612,703 випадки захворювання на цю небезпечну інфекційну хворобу. Поширення епідемії холери в Ємені уповільнилося протягом останніх двох місяців, проте досі в країні щодня реєструється близько трьох тисяч випадків захворювання.

Кількість померлих від холери наразі складає 2,048 осіб. Окрім того, в оприлюдненому 5 вересня звіті ООН констатується жахлива ситуація із дотриманням прав людими, яка спостерігається у Ємені.

За даними ООН, починаючи з березня 2015 року у країні було вбито щонайменше 5155 цивільних осіб, а понад 8,7 тисячі були поранені.

Більшість жертв спричинили бомбардування населених пунктів Ємену авіацією Саудівської Аравії. Нагадаємо, що конфлікт в Ємені триває з вересня 2014 року.

Країна розділена між шиїтськими повстанцями-хуситами, котрих підтримує Іран, та адміністрацією президента Абд-Раббу Мансура Хаді, яка базується в Адені.

Уряд Хаді підтримує коаліція арабських країн на чолі зі Саудівською Аравією.

Крім того, у Ємені активно діє терористичне угруповання «Аль-Каїда на Аравійському півострові».

Епідемія холери у Ємені є «безпрецедентною» за своїм масштабом.

Раніше повідомлялося, що, згідно даних ВООЗ, епідемія холери у Ємені поширилась із травня 2017 року. 

 «Вголос» 

ІА "Вголос": НОВИНИ