Справа Гонгадзе – наша спільна ганьба, адже клан Кучми досі недоторканий. На імені вбитого журналіста Георгія Гонгадзе продовжують піаритися.

«Не хотів учора, в день зникнення Гонгадзе, нічого писати на цю тему, бо щороку бачу, як на його імені скотськи піаряться ті, хто зараз вилизує Пінчуку й Кучмі – вбивцям Георгія», – заявив журналіст, ведучий програми «Drozdov прямим текстом» Остап Дроздов.

У країні пройшли дві революції – а клан Кучми досі недоторканний. Це плювок. Справа Гонгадзе – наша спільна ганьба. Ми не є країною ні Януковича, ні Єрмака. Ми все ще є країною Кучми. 

Його клан безкарний саме тому, що напрочуд комфортно почувається у власному творінні – країні олігархату, корупції й договорняків. Достатньо подивитися, як найкращі люди країни тупцюють на пінчуківському YES, щоб обійнятися з убивцями і своєю присутністю додати їм верховної легітимності.

А минуло 23 роки. 23 роки безпринципності й безкарності. 

Справа Гонгадзе вчить теперішніх політиків, що навіть найгірші злочини легко сходять з рук, якщо вміти один з одним дружити. Вихованці Кучми, його послідовники й вдячні дітища зараз високо несуть стяг олігархату, який усе з усіма перетер. 

Сидячи в першому ряді поруч із Кучмою та Пінчуком, теперішні естафетники дякують дєду Льоні за збудовану систему на десятиліття вперед. Вигідна й дієва система ніколи не чіпатиме свого засновника. 

Їм це не треба. Ні їм, ні нам це не треба. Раз в рік вийти зі свічечками в день народження Гії – і розійтися далі жити в олігархічній, корумпованій країні Кучми, яка триває досі з іншими прізвищами.

ІА "Вголос": НОВИНИ