У Польщі припускають, що ракета, яка впала в листопаді минулого року на території країни і вбила двох людей, належала Україні.

Про це пише Rzeczpospolita з посиланням на джерела.

«Це українська ракета ППО вибухнула у Пшеводові та вбила двох людей», – цитує газета думки польських експертів із прокуратури.

Своєю чергою, прессекретар генеральної прокуратури Польщі Лукаш Лапчинський заявив, що Варшава не розсекречуватиме отримані дані.

«Справді, ми отримали висновок, але через його конфіденційний характер ми не розголошуємо його зміст. На поточному етапі розслідування доказова діяльність в країні вичерпана. Ми направили заявку про правову допомогу в Україну і чекаємо на відповідь», – зазначає він.

Експерти повідомляють, що ракета, яка впала, має радіус дії від 75 до 90 км. У той час російські позиції були в місці, звідки жодна російська ракета не могла досягти Пшеводово. Вони також виключили, що її запустили з Білорусі.

«Навіть якщо припустити, що російські батареї були в Білорусі, то від місця, де вони тоді були, до Пшеводова по прямій 150 км. По-друге, росіяни не мають такого типу ракет у Білорусі», - зазначили там.

ІА "Вголос": НОВИНИ