У Дрогобицькому районі вщент згорів мікроавтобус, який зайнявся безпосередньо під час поїздки. Водій намагався самотужки приборкати вогонь, проте полум’я за лічені хвилини охопило весь транспортний засіб.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Львівській області.
Хронологія події
Інцидент стався вранці 6 лютого поблизу села Уличне. Повідомлення про пожежу надійшло до рятувальників о 07:26.
За інформацією надзвичайників:
-
початок займання: під час руху водій відчув різкий запах диму та помітив його вихід з-під капота;
-
спроби гасіння: чоловік негайно зупинив автомобіль і намагався загасити займання за допомогою вогнегасника;
-
розвиток пожежі: вогонь поширювався надто швидко, і на момент прибуття пожежних підрозділів Mercedes-Benz Vito був повністю охоплений полум’ям.

Ліквідація та наслідки
Рятувальники локалізували пожежу о 07:57, а о 08:04 вогонь було повністю ліквідовано. До робіт залучалися 4 фахівці особового складу та одна одиниця спецтехніки.
Внаслідок події ніхто не постраждав. Наразі причини виникнення займання встановлюються.
ІА "Вголос": НОВИНИ