Львівська обласна організація партії «Відродження» за партійними списками до обласної ради висунула 6 кандидатів, по мажоритарних виборчих округах – 9.

Про це повідомив сьогодні під час прес-конференції голова ЛОО партії «Відродження» Іван Груник.

«Ми висуваємо кандидатури тих людей, які працювали усі попередні роки, які змогли досягти успіхів у своїй діяльності, людей перевірених, надійних. Серед наших кандидатів не лише залізничники. У нас є освітяни, економісти, військові, підприємці та представники багатьох інших народних відомств» - зазначив Іван Груник.

Список партії «Відродження» до Львівської облради очолять:

1. Груник Іван, голова ЛОО партії «Відродження», заступник начальника Львівської залізниці
2. Войцеховський Роман, начальник фінансової служби Львівської залізниці
3. Харлан Володимир, заступник начальника залізниці
4. Джус Роман, керуючий західним регіональним управлінням VAB-банк
5. Кушіль Петро, старший інспектор інспекції з контролю Львівської залізниці

По мажоритарних округах до Львівської облради партії «Відродження» висунула кандидатами в депутати:

1. Груник Іван, голова ЛОО партії «Відродження», заступник начальника Львівської залізниці (Мостиський район)
2. Матолич Роман, заступник голови Департаменту з енергозбереження НАК нафтобаз України (Дрогобицький район)
3.Войцеховський Роман, начальник фінансової служби Львівської залізниці (Буський район)
4. Харлан Володимир, заступник начальника залізниці (Бродівський район)
5. Маїк Степан, генеральний директор Концерн "Містшляхбуд" (Сколівський район)
6. Дубневич Ярослав, представник Укрзалізниці у ВРУ (Городоцький район)
7. Дубневич Богдан, президент ТОВ "АПП "Львівське" (Пустомитівський район)
8. Джус Роман, керуючий західним регіональним управлінням VAB-банк (Стрийський район)
9. Кушіль Петро, старший інспектор інспекції з контролю Львівської залізниці (Сокальський район)

Напередодні, 1 жовтня, відбулася конференція Львівської міської організації партії «Відродження», на якій був затверджений список кандидатів у депутати до міськради.

Список партії «Відродження» до Львівської міськради очолять:

1. Сенишин Андрій, голова профспілки Львівської залізниці
2. Федак Ярослав, заступник начальника Львівської залізниці
3. Руденко Геннадій, полковник, начальник спеціалізованої бригади Залізничних військ України
4. Палій Ольга Іванівна, головний лікар клінічної лікарні Львівської залізниці
5. Сороківський Стефан, настоятель церкви Святого Великомученика Георгія Победоносця УПЦ КП у Львові.

Загалом у списку 45 осіб.

Перша п’ятірка списку також балотуватиметься по мажоритарних округах на виборах до Львівської міськради.

Що ж стосується того, кого з кандидатів на пост мера Львова буде підтримувати «Відродження», то Іван Груник зазначив, що наразі партія ще не визначилась з цим питанням.

«Найближчим часом ми зберемо додаткову політичну нараду партії, на якій визначимо кого ж із можливих кандидатів будемо підтримувати. Власного кандидата на мера Львова ми висувати не будемо» - повідомив Іван Груник.
 

ІА "Вголос": НОВИНИ