Футболіст збірної України з футболу Артем Бєсєдін змушений покинути Євро-2020 через важку травму коліна.

Відповідну заяву зробив член тренерського штабу збірної України Олександр Шовковський у фейсбук.

Відомо, що серйозної травми він зазнав під час вчорашнього матчу зі збірною Швеції.

Шовковський уточнив, що Артем Бєсєдін повинен повернутися в Київ для повного обстеження травмованої ноги.

«На жаль, великі перемоги даються нам дорогою ціною. Ми більше не зможемо розраховувати на допомогу в наступних матчах на Артема Бєседіна, окрім його підтримки, але це також буде додатковим стимулом для нас. Ми всі сподіваємось, що все обійдеться, і не буде важких наслідків травми», - розповів ексфутболіст.
Нагадуємо, вчора у шотландському місті Глазго на стадіоні «Хемпден Парк» відбувся футбольний матч між збірними України та Швеції. Так, синьо-жовті переграли суперників з рахунком 2:1. Вирішальний гол був забитий Артемом Довбиком на останніх хвилинах овертайму.

Під час гри на 97-ій хвилині захисник шведської команди Маркус Даніельсон прямою ногою поцілив у коліно Артему. В результаті український гравець не зумів до кінця відіграти матч, а шведський футболіст отримав червону карту і покинув поле.

Варто зазначити, що Бєсєдін, який грає під 19 номером збірної України, вийшов на заміну Роману Яремчуку на 91-ій хвилині поєдинку, а вже через шість хвилин отримав травму.