Про це повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на Мінтранс РФ.
«В рамках реалізації запропонованої українською стороною 16 лютого програми дій по поверненню російських і українських вантажних транспортних засобів, що здійснюють транзитні перевезення, в держави їх реєстрації (режим «Їду додому»), Ространснаглядом на території Брянської області забезпечено відновлення раніше припиненого руху», - йдеться в повідомленні.
Повідомляється, що станом на 22:00 за місцевим часом, була сформована і відправлена перша партія українських вантажних машин, які прямують в напрямку України.
Як повідомляв «Вголос», сьогодні, 16 лютого, Україна та Росія домовились про обмін заблокованими вантажівками.
Нагадаємо, 15 лютого Україна тимчасово призупинила транзитні переміщення вантажних автомобілів РФ територією України.
Це рішення стало відповіддю на аналогічні дії Росії, яка заблокувала українські вантажівки.
Як писав «Вголос», активісти Львова в Солонці та біля Стрия почали блокувати проїзд фур із російськими номерами.
Нагадаємо, активісти розпочали безстрокову акцію з блокування російських фурпри в'їздах у Закарпатську область та Волинь з боку Білорусі.
Як відомо, з 1 лютого Польща заборонила в'їзд російським фурам, оскільки сплив термін дії дозволів на в'їзд, які видає польським перевізникам Росія.
ІА "Вголос": НОВИНИ