Про це повідомила Національна поліція.
Встановлено, що до вказаної злочинної групи входило 6 осіб. Організаторами банди було подружжя з Київської області. Вони залучили до роботи в сексуальній індустрії понад 30 дівчат віком від 18 до 35 років.
Свої послуги жінки надавали в орендованих квартирах, готелях, саунах і отримували за них грошову винагороду у розмірі від 1 до 2 500 тисяч гривень за годину.
Більшу половину отриманих коштів повії віддавали організаторам.
Всіх учасників злочинної групи затримано «на гарячому», в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України, під час передачі грошових коштів за отримані сексуальні послуги.
Під час проведення 10 санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили зброю, набої, грошові кошти та записні книжки з переліком клієнтів і «чорною бухгалтерією».
За цим фактом слідчими відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.302 (створення або утримання місць розпусти і звідництво) та ч.2 ст.303 (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України.
-
ІА "Вголос": НОВИНИ