У Білій Церкві, що на Київщині, компанія підлітків побила та познущалася з 12-річної дівчинки, знявши це на відео, яке згодом виклали у соцмережі.

Керівник слідчого управління ГУНП у Київській області Віктор Луговий під час брифінгу 22 січня повідомив про стан, у якому перебуває постраждала дитина,.

Зазначається, що дівчинка проходила необхідні обстеження, але констатувати наявність у неї пошкоджень можна буде лише після вивчення висновків судово-медичних експертиз.

Повідомляється, що з дитиною працюють психологи, як міської ради, так і поліції. Дитині надається повна допомога, у дівчинки вже є адвокат.

«Можу запевнити що дівчинка не залишилась без поліцейського сервісу, нею опікується громада. На мою думку, вона перебуває у нормальному психологічному стані, але, на жаль, я не психолог і не можу точно відповісти на питання про її психологічний стан», – заявив Луговий.

Зазначається, що на даному етапі органи слідства мають інформацію про ушкодження яких зазнала дитина, але висновки можна буде робити лише після висновку судово-медичної експертизи.

Нагадаємо, у Білій Церкві група підлітків побила 12-річну дівчинку. Серед зловмисників однолітки дитини, а також хлопці 15-ти та 16-ти років. Виявивши у соціальних мережах інформацію про побиття неповнолітньої дівчинки в Білій Церкві, Офіс Омбудсмана відреагував на інцидент і порушення прав людини.

Поліція встановила вже десятьох учасників інциденту з побиттям підлітками 12-річної дівчинки у Білій Церкві.  

ІА "Вголос": НОВИНИ