У Карпатах справжня сніжна зима !

За даними Sinoptik.ua, на всі гірськолижні курорти прийдуть морози, а дрібний сніг падатиме безперестанку. Але не втрачайте пильності — рівень лавинної небезпеки високий, тому що сніг ще слабко закріплений.

Погода в Буковелі

Суцільна хмарність та щоденний дрібний сніг — так Буковель зустрічатиме туристів найближчими днями. Приблизно з 18 грудня температура повітря падатиме, вже до 19–20 грудня очікуються морози до -9...-10 °С. За даними Sinoptik.ua, на початку наступного тижня погода в Карпатах буде не найкомфортнішою для катання — 20 грудня очікується сильна хуртовина. Максимальна швидкість вітру сягатиме 15 м/с.

Погода в Славському

Температура повітря на Сколівських Бескидах опускатиметься протягом наступних семи днів: очікується до -6...-7 °С удень та до -8...-9 °С уночі. За прогнозом Sinoptik.ua, приблизно з 16 грудня тут встановиться хмарна погода з невеликим снігом. Висота снігового покриву досягне 38–40 см. З 16 до 20 грудня можливі поривчастий вітер і хуртовина — максимальна швидкість може досягати 11–13 м/с.

Погода на Драгобраті

Найближчого тижня на Драгобраті також очікується похолодання. Якщо зараз середня температура повітря становить -4...-5 °С, то вже 21–22 грудня на курорт прийдуть морози до -9...-12 °С. Через високу вологість холод відчуватиметься ще сильніше — приблизно як -15...-17 °С. Тому ароматний карпатський чай між заїздами буде дуже доречним! Погода очікується похмура, з регулярними снігопадами — висота снігового покриву вже досягла 100 см. Також враховуйте, що Драгобрат — найвітряніший карпатський курорт. Цього тижня середня швидкість вітру становитиме тут 11–13 м/с, а 18 грудня очікується хуртовина з поривами вітру до 16–17 м/с.

Загалом погода дозволяє весело провести активну відпустку, але обов'язково потрібно дотримуватись рекомендацій МНС. Через інтенсивні снігопади в Карпатах оголошено 2-й рівень сніголавинної небезпеки. За даними Sinoptik.ua, можливе сходження лавин не лише у високогірних районах Івано-Франківської та Закарпатської областей, а й у середньогір'ї Львівської області. Рятувальники рекомендують утриматися від спуску на лижах, сноубордах або снігокатах поза дозволеними трасами — пласти снігу можуть сповзти навіть за невеликих навантажень.

«Вголос» попереджав про значне похолодання та ожеледицю.

У восьми областях Західної України на дорогах буде слизько

 

ІА "Вголос": НОВИНИ