Цього тижня Карпати, за даними Sinoptik.ua, запропонують туристам насичену «погодну програму».

23–25 грудня очікуються сильні температурні перепади, а з 26 грудня прийдуть дощі та мокрий сніг. При цьому в МНС попереджають про сніголавинну небезпеку (3 рівень) і рекомендують утриматися від прогулянок на високогір'ї. Сніговий покрив на крутих схилах закріплений слабо, тому спричинити лавину може навіть невелике навантаження.

Погода на Драгобраті

Зараз на Драгобраті стоять морози -19–20 °С, які протримаються до 23–24 грудня. На католицьке Різдво погода зміниться: очікуються температура близько 0 °С та опади у вигляді дрібного снігу і дощу, що змінюватимуть один одного. Сонце практично не виходитиме із-за хмар, можливий сильний поривчастий вітер (наприклад, 27–28 грудня очікується до 23–24 м/с). Висота снігового покрову сягає близько 140 см.

Погода в Буковелі

Свого піку морози в горах Івано-Франківської області досягнуть у четвер: 23 грудня очікується від -10 до -20 °С. Але вже за кілька днів різко потеплішає до +2–4 °С, а 29–30 грудня встановиться температура близько 0 °С. З 24 грудня погода в Карпатах буде похмурою, очікується дрібний сніг із дощем, можливі пориви вітру до 20 м/с. Не найкраща картина для лижників та сноубордистів, зате бограч чи банош після прогулянки зайдуть на ура! Висота снігового покриву у Буковелі зараз — близько 59 см.

Погода в Славському

Як і на інших гірськолижних курортах, у Стрийському районі до 23–24 грудня стоять морози: -16–17 °С уночі та -8–9 °С удень. 25–26 грудня стовпчик термометра підніметься до +2–4 °С, а разом із потеплінням прийде сніг із дощем. Опади затягнуться щонайменше до 30 грудня, з невеликими «проблисками» у вигляді похмурої, але сухої погоди.

Загалом погоду в Карпатах у найближчий тиждень не можна назвати ідеальною для активного гірськолижного відпочинку. Через морозну погоду та сильні опади катання на лижах або борді може бути дискомфортним, особливо для спортсменів-початківців. Утім, жодні погодні умови не зіпсують фантастичну красу карпатських краєвидів та гостинність місцевих мешканців!


«Вголос» повідомляв,

що на днях вдарять сильні морози

ІА "Вголос": НОВИНИ