Пункти пропуску «Ягодин» і «Рава-Руська» повністю заблоковані польськими фермерами, які зовсім не пропускають українські вантажні транспортні засоби на в’їзд у Польщу.

Про це в ефірі національного телемарафону «Єдині новини» повідомив речник ДПСУ Андрій Демченко, пише «Європейська правда».

Демченко відзначив, що станом на неділю польські фермери блокують три пункти пропуску – «Угринів», «Ягодин» та «Рава-Руська». На двох останніх рух вантажівок у бік Польщі наразі повністю зупинений.

"Польські фермери взагалі не пропускають українські вантажні транспортні засоби, які слідують з України в Польщу. Тут за останній період ми маємо нульові показники перетину кордону на виїзд з України", – сказав Демченко, описуючи ситуацію на пунктах пропуску «Ягодин» і «Рава-Руська».

На цих напрямках заблоковано близько 500 вантажівок.

Демченко підкреслив, що певну кількість транспортних засобів не пропускають і в бік України. Наприклад, на «Ягодині» за минулу добу польські фермери пропустили близько 60 вантажівок, у той час як цей КПП має добову спроможність оформлювати 1200-1400 вантажних авто.

ІА "Вголос": НОВИНИ