У японському сегменті соцмережі Twitter став популярним акаунт з іменем azusagakuyuki, який, судячи зі світлин, вела молода дівчина, любителька мотоциклів.

Однак з'ясувалося, що в дійсності блогерка не існує, а на фотографіях був 50-річний чоловік, котрий використовував для знімків фільтри.

В постах він представлявся жіночим ім'ям Ясуко. Публікації були присвячені в основному мотоспорту і тому, як дівчина лагодить мотоцикл. Обман розкрили після того, як передплатники побачили відображення чоловіка в бічному дзеркалі мотоцикла.

Як повідомляє розважальний японський сайт Excite, журналісти знайшли його і показали по телебаченню. В ефірі розважального шоу на телебаченні чоловік приїхав на мотоциклі, а потім зняв шолом, показавши своє справжнє обличчя. Його справжнє ім'я – Шинго Муракамі.

За словами реального автора акаунта, для перевтілення він застосовував «фільтри краси» з FaceApp, яке також дозволяють змінювати стать і вік. Муракамі пояснив, що, прикидаючись дівчиною, хотів відчути себе інтернет-знаменитістю і показати любов до мотоциклів.

Японець вважав, що у нього більше шансів прославитися, з'явившись в образі гарної дівчини, а не «літнього дядька», яким його в підсумку і охрестили в ефірі передачі, показавши знімки до і після редагування в FaceApp. Після розкриття особистості він опублікував одне фото без фільтрів, але потім знову став розміщувати пости тільки від імені молодої дівчини.

Читайте більше новин України та світу на Вголосі:

ІА "Вголос": НОВИНИ