Поранених та вбитих путінських орків із острова Зміїний звозять на територію тимчасово окупованого росією Севастополя.

Зі 40-ка московитів, яких відправили на острів, живими повернулися лише восьмеро.

Про це інформує Головне управління розвідки Міністерства оборони України на сторінці в соціальних мережах.

Також у Севастополь евакуювали десять тіл загиблих рашистів. Усі вони несли службу у військовій частині, яку рф розмістила на території українського Криму.

Військовий шпиталь переповнений пораненими російськими солдатами. У палатах встановлюють по сорок ліжок, оскільки московитів нема куди розмістити.

У зв’язку з великою кількістю поранених, окупаційна влада проводить на півострові кампанію щодо донорства крові. Керівників підприємств змушують відправляти працівників до пунктів здачі крові.

Також так звані «держпідприємства» отримали наказ відправити до військкоматів визначену кількість чоловіків. Їм пропонують приєднатися до російської армії та підписати контракт. Обіцяють, що ті служитимуть на окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей.

Чимало полонених орків раніше зізнавалися, що їм обіцяли виконувати просту роботу, однак одразу ж кидали на передову.

Як писав «Вголос», росіяни вичерпали резерви боєздатних батальйонно-тактичних груп.

Також ми повідомляли, що Маріуполю загрожує масштабна епідемія. Через проблеми з водою та каналізацією можуть загинути тисячі людей.

Додамо, що українські військові із Закарпатської бригади успішно атакували росармію. Наші воїни захопили документи, новітню БМП-3 та зброю. З'явилися фото трофеїв.

ІА "Вголос": НОВИНИ