Президент України Петро Порошенко підтримує ідею прийняття законопроекту про реєстрацію агентів впливу держави-агресора Російської Федерації.

Про це він сказав з трибуни парламенту 20 вересня під час виголошення щорічного послання до Верховної Ради, повідомляє «Українська правда».

За словами глави держави, «п’ята колона піднімає голову, намагається зібрати до купи різні свої шеренги, користуючись перевагами демократії, активізується в інформаційному просторі».

«Наше завдання надзвичайно складне – дати їм відсіч не порушуючи норм європейської демократії», – зазначив президент.

"Деякі телеканали, газети, інтернет-видання стали неприхованими рупорами російської пропаганди. Поділяю думку голови Верховної Ради про те, що у період виборів питання інформаційної безпеки є одним із головних;  що частина нашого інформаційного поля так само окупована, як частина української території сьогодні«, – наголосив Порошенко.

»Отож, я підтримую ідею законопроекту про реєстрацію агентів впливу держави-агресора РФ", – сказав президент, зазначивши при цьому, що такий закон "жодним чином не вплине ані на громадянське суспільство, ані на медіа, ані на свободу слова".

ІА "Вголос": НОВИНИ