Як повідомила прес-служба Президента, Порошенко побував у селі Водяне, за два кілометри до нового терміналу та 800 метрів до злітної смуги донецького аеропорту, де оглянув лінію опорних пунктів на передовій та поспілкувався з військовослужбовцями.
«Проінспектував лінію опорних пунктів на передовій і подякував нашим хлопцям за службу», – зазначив Порошенко.
Президент також запросив продовжити службу за контрактом тих військових, хто бажає і далі захищати Україну.
ІА "Вголос": НОВИНИ