Про це сьогодні, 28 червня, заявив Петро Порошенко з нагоди Дня Конституції України біля пам'ятника Пилипу Орлику в Києві, 

«Я не бачу жодних причин, щоб зволікати зі скасуванням депутатської недоторканності. Під час судової реформи ми скасували недоторканність суддів... Я впевнений, що така сама доля має чекати і моїх конституційних пропозицій про недоторканність депутатів», – сказав Президент України.

Він також нагадав, що у рамках судової реформи вже скасовано недоторканність суддів у випадку скоєння ними злочинів.

«Я впевнений, що така сама доля має чекати і моїх конституційних пропозицій про недоторканність депутатів. Ми зробили все необхідне для цього. Передбачили, що недоторканність буде знята з депутатів вже наступного скликання і починає діяти з 1 січня 2020 року», – зауважив Порошенко.

 

«Вголос»

ІА "Вголос": НОВИНИ