Державна прикордонна служба не видавала переможниці Нацвідбору на Євробачення-2022 співачці Аліні Паш довідку про законний перетин державний кордон України через КПВВ Чаплинка у 2015 році.

Про це повідомив речник ДПСУ Андрій Демченко у коментарі УП.

«Держприкордонслужба проаналізувала інформацію, що була поширена Суспільним мовником України про документ, начебто, наданий відомством фізичній особі для представлення в рамках відбору на Євробачення», - зазначив Демченко.

Прикордонникам також не відомо, що за «довідку» опублікували представники Паш.

«Повідомляємо, нам не відомо, що за документ опублікований мовником, адже підрозділами Держприкордонслужби такий не створювався, та під таким номером нікому не надавався», - додав речник.

Як зазначив Андрій Демченко, відомство також отримало офіційне звернення від Національної суспільної телерадіокомпанії України щодо підтвердження створення такого документу.

«Незабаром мовник отримає нашу відповідь», - підсумував він.

Також речник уточнив УП, що наразі підрозділ ДПСУ опрацьовує відповідь на звернення самої Аліни Паш щодо її перетину кордону, яке надійшло та зареєстроване у відомстві.

Нагадаємо, раніше активіст Сергій Стерненко заявив, що Аліна Паш підробила довідку від прикордонників, що відвідувала Крим з української території. Він впевнений, що співачка відвідувала окупований Крим саме з території країни-агресорки.

ІА "Вголос": НОВИНИ