Російська Федерація повинна почати виконувати взяті на себе зобов'язання.

Про це в коментарі РБК-Україна сказав прессекретар МЗС України Олег Ніколенко.

Як він сказав, за 7 років мешканці окупованих територій Донбасу вже побачили достатньо «російських силових дій, горя і розрухи».

«Саме тому наша держава постійно пропонує кроки задля зрушення з місця мирного врегулювання. А РФ ігнорує їх під різними приводами. Закликаємо РФ нарешті припинити мислити категоріями війни. Очікуємо на добросовісне виконання нею домовленостей саміту лідерів нормандського формату, досягнутих в Парижі в грудні 2019 року», - заявив він.

Ніколенко пояснив, що мова йде про відведення сил і засобів від лінії розмежування, дотримання режиму припинення вогню, розблокування роботи КПВВ, гарантування безпечного і надійного доступу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на всій території України та виконання інших положень підсумкового документа.

«Україна прагне миру, справедливості та поваги до міжнародного права. Ми готові до подальшої зустрічі в нормандському форматі без передумов, аби рухатися далі», - додав представник МЗС.

Прессекретар міністерства зазначив, що водночас українська сторона залишає за собою право відповіді на наступальні бойові дії, обстріли, збройні провокації, як це передбачено домовленостями про припинення вогню на Донбасі.

Читайте також на сайті ІА «Вголос»:

ІА "Вголос": НОВИНИ