На вході на горище будинку, де мешкає журналіст Михайло Ткач невідомі зірвали пломби, які встановила поліція. Згодом адвокат журналіста повідомив, що експерт візуально оглянула місце події і «на око» визначилася, що слідів вона ніяких не бачить.

Про це повідомив журналіст програми «Схеми: корупція в деталях» Михайло Ткач в Facebook.

«Близько другої ночі я повернувся з роботи. Коли стояв на кухні біля вікна почув в себе над головою шум на горищі. Вийшов на двір аби контролювати виходи з чотирьох під‘їздів які ведуть на горище. Викликав поліцію. Люки на горище були опечатані скотчем в рамках кримінального провадження. Поліція виявила зірвані »пломби« в одному з під‘їздів і зараз оглядає горище», - написав він.

Адвокат Ткача Анатолій Попов також підтвердив слова журналіста та додав, що експерт «на око» визначила, що слідів проникнення на горище немає.

«Факт зриву пломб очевидний. Михайло викликав поліцію, бо почув шум, нехарактерний для нічного часу. Очевидно, хтось проник на горище. Судячи з усього, невідомий швидко покинув це горище, тому що під час подальшого огляду місця з працівниками поліції ми нікого там не побачили. Ми пов‘язуємо це все з подіями, які лягли в основу кримінального провадження за фактом проникнення в житло Михайла, і використання негласних засобів зйому інформації.

Експерт візуально оглянула місце події і »на око« визначилася, що слідів вона ніяких не бачить. Чи цього достатньо щоб встановити чи там хтось був - мабуть, все-таки, ні. Треба було ретельніше це оглядати. Це в обов’язковому порядку буде додано до матеріалів існуючого кримінального провадження. Але ми маємо проблему в тому, що нас немає ніякого нормального розслідування, тому що навіть горище не було оглянуте належно, це можна було зробити ще 8 серпня», - йдеться у повідомленні адвоката.

Нагадаємо, на горищі будинку журналіста «Схем» виявили «прослушку».

ІА "Вголос": НОВИНИ