Протест польських перевізників на кордоні з Україною триває лише четвертий день, і черга вантажівок досягла неймовірних 35 кілометрів. Ситуація призвела до значних затримок у перетині кордону, а водіям доводиться чекати годинами, щоб продовжити свій рух.

Унаслідок четвертого дня протесту польських перевізників на кордоні з Україною утворилася черга вантажівок завдовжки 35 кілометрів. Автомобілі стоять по кілька днів.

Про це повідомляє польське видання RMF.

«Кілька сотень вантажівок застрягли в Дорогуську, Гребенному та Медиці. Вони очікують на відправлення впродовж кількох днів. У Гребенному приблизний час – 137 годин. У середу було 90 годин і 900 вантажівок», - сказано в статті.

Також, за даними сайту, водіям доводиться чекати до 39 годин на переїзді у Дорогуську, іноді навіть довше. У Медиці час очікування при перетині кордону складає 65 годин. Близько тисячі фур чекають на розмитнення. Черга з автомобілів сягає 35 кілометрів і доходить до міста Сколошева в Ярославському повіті.

«Машини стоять в правій смузі скраю дороги. Схожа ситуація на національній дорозі 28 від Перемишля до Медики. Автомобілі, які очікують на перетин кордону, паркуються вже у самому Перемишлі», – пише RMF.

Затримки на кордоні спричинені протестами польських перевізників, які вимагають відновлення дозволів для українських компаній. Протест триває з понеділка, 6 листопада.

Протестувальники пропускають тільки автобуси та транспорт із продовольством, гуманітарною допомогою та пальним. Інші види перевезень допускаються лише по одній вантажівці на годину.

ІА "Вголос": НОВИНИ