Засуджений до 13 років ув’язнення за державну зраду екс-президент Віктор Янукович, котрий переховується у Росії, приїхав на прес-конференцію в Москві на автомобілі Mercedes із мигалками.
Про це пишуть російські ЗМІ.
Повідомляється, що на територію агенції заїхали Mercedes і BMW представницького класу. Янукович вийшов з першого авто.
«Екс-президент України виглядає підтягнуто, на ньому світла краватка та темний костюм. Вийшовши з машини, Янукович майже відразу попрямував до прес-центру», — пише 360tv.
Нагадаємо, під час прес-конференції Янукович заявив, що “кинули, як лоха”.
Раніше Янукович розповів про те, як він травмувався й як почувається зараз.
Також він зізнався, що виїжджав за межі Росії.
Як відомо, у середу, 6 лютого, у Москві відбувалась прес-конференція Віктора Януковича.
Як писав “Вголос”, суд визнав Януковича винним у держзраді та присудив йому 13 років тюрми.
Адвокати президента-втікача заявили, що подаватимуть позов на вирок суду. Аднак, станом на 6 лютого, апеляцію ще не подали.
У Генпрокуратурі заявили, що не оскаржуватимуть вирок Януковичу.
Нагадаємо, у справі за звинуваченням екс-президента Віктора Януковича у державній зраді головуючий суддя Оболонського райсуду Києва Владислав Дев’ятко зачитав вирок.
Як писав “Вголос”, 18 листопада російські ЗМІ поширили інформацію, що Януковича ушпиталили “у знерухомленому стані з підозрою на травму хребта та травму коліна, які він отримав під час гри в теніс на одному з підмосковських кортів”.
Зазначається, що Януковича відправили до реанімації НДІ “швидкої допомоги” ім. Скліфосовського, а потім перевели до приватної клініки.
18 листопада захисники обвинуваченого повідомили, що Янукович не прийде на суд із останнім словом, бо в нього “важка травма”.
ІА "Вголос": НОВИНИ