Підготовка Росії до довготривалої війни означає розуміння ворога, що його план швидкого захоплення України не здійсненний. Тому глава Кремля Володимир Путін тепер розглядає варіант тривалої війни на виснаження.

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону, пише РБК-Україна.

«Ця концепція так званої »спецоперації«, насправді брутального вторгнення на територію України, полягала в наступному - Путін планував, що це мало бути швидко. І всі сили засоби противника та і загалом план так званої »СВО« - це був план швидкої війни, захоплення України. Цього не вийшло», - зазначив Юсов.

Він зауважив, що довготривалої війни на виснаження у планах Путіна не було, але останні місяці вже спостерігається те, що РФ треба переходити на воєнні рейки та змусити своє суспільство звикнути з думкою, що «війна це на довго».

«Вони мобілізують всі резерви та засоби. В них захмарні військові бюджети. Також ми скоро побачимо інші заходи економічного характеру воєнної економіки на території РФ. Безумовно, це те, до чого готується Путін. В України ж завдання протилежне - саме 2023-й має стати роком нашої перемоги, докорінної зміни ситуації. Тому що ані Україні, ані всьому цивілізованому світу ця довга війна не потрібна», - підсумував Юсов.

Читайте також на сайті ІА «Вголос»:

ІА "Вголос": НОВИНИ