Депутат російської Держдуми Олексій Журавльов завітав до Золотого. Частина міста, яку він відвідав, знаходилася та знаходиться на тимчасово окупованій території і не підпадає у зону розведення військ.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України.

Зазначається, що відповідно до українського законодавства, будь-які візити іноземців до України, які здійснювались із порушенням норм перетину держкордону, вважаються серйозним порушенням, за яке передбачається відповідальність.

Також у Міністерстві планують звернутися до Місії ОБСЄ, аби з'ясувати, чи супроводжували російського посадовця представники Моніторингової місії.

Крім того, зазначається, що розведення сил на Донбасі відбувається згідно із Мінськими угодами. Таким чином у Міністерстві оборони громадян та ЗМІ закликають  “дотримуватися виваженої позиції та не поширювати неправдиві та провокаційні повідомлення”.

Нагадаємо, командувач Операції об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко заявив, що розведення військ не можна вважати відступом української армії, а після відведення створюється не “сіра зона”, а район безпеки.

ІА "Вголос": НОВИНИ