Російське церковне керівництво планує направити на фронт в Україну близько 1300 священників.

Про це повідомляє «Центр національного спротиву» в Telegram.

Як зазначив митрополит РПЦ Ставропольський і Невинномиський Кирило в ефірі російського пропагандистського ТБ, їх буде спрямовано на фронт «для духовної допомоги російським військовослужбовцям».

Московський піп стверджує, що сьогодні міноборони РФ має дуже тісні зв’язки із російською церквою і «це питання вирішиться найближчим часом».

«І так воно і є. Адже відомі факти про те, що глава кремлівської церкви патріарх Кіріл є агентом КДБ по кличці «Михайлов» і має генеральське звання ФСБ РФ. Його попередник Алєксєй ІІ (Олексій Рідігер) також був агентом КДБ під псевдонімом «Дроздов», – пояснили в Центрі нацспротиву. 

У Центрі зауважили, що у війні проти України Кремль значною мірою покладається на підконтрольні йому релігійні структури.

«Домінуючою тут є саме РПЦ, яка за часи свого існування створила потужну мережу в Україні й стала ідеальним інструментом для промивки мізків своїх прихожан», – наголошують в повідомленні.

Зокрема у Центрі нацспротиву наводять окремий приклад, коли ще на початку вторгнення в Україну у 2014 році парафіяни РПЦ організовували багатолюдні хресні ходи аби завадити українським захисникам не пропустити російську армію.

ІА "Вголос": НОВИНИ