Учора ввечері, 21 червня, Головнокомандувач Збройних Сил України Олександр Сирський зустрівся з українськими та закордонними журналістами, аби окреслити актуальну ситуацію на фронті та основні виклики для держави і Сил оборони.

Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський на зустрічі з журналістами.

Журналісти запитали про спільні навчання Росії та Білорусі «Захід-2025», які мають відбутися у вересні. На думку Сирського, виключати можливість перетворення цих маневрів на реальний плацдарм для нового наступу на Україну не можна. Він нагадав, що у лютому 2022 року вторгнення розпочалося саме з території Білорусі після подібних навчань, після яких російські війська не повернулися на місця постійної дислокації.

Крім того, під час розмови пролунало питання щодо загрози захоплення Сум, про яку заявив Володимир Путін. Сирський підтвердив, що такі наміри ворожої сторони дійсно можуть існувати. За його словами, зараз на усіх потенційно небезпечних напрямках триває інтенсивне облаштування оборонних рубежів, будівництво інженерних та фортифікаційних споруд, а також встановлення антидронового захисту. Суми та область є серед пріоритетів цих заходів.

ІА "Вголос": НОВИНИ