Кремль розглядає можливість залучення до бойових дій неповнолітніх громадян рф.

Про це Головне управління розвідки Міністерства оборони повідомляє у Фейсбуці.

Відповідний наказ «Про організацію залучення членів військово-патріотичного громадського руху «Юнармія» до проведення спеціальної операції на території України» підписаний міністром оборони рф сергієм шойгу.

У наказі йдеться про підготовку звітності потенційного людського резерву у віці 17-18 років для залучення до бойових дій у складі окупаційної армії. Вище воєнне керівництво рф має надати пропозиції стосовно проведення підготовки зазначеного особового складу в найкоротші терміни. Контроль за виконанням наказу покладено на начальника головного військово-політичного управління зс рф Геннадія Жидка.

«Юнармія» - російська дитячо-юнацька мілітарна організація при міністерстві оборони рф. Вирізняється радикальною пропагандистською роботою серед російської молоді. Членами організації стають діти з 8 років.

Аналогічні дії проводилися військовим керівництвом нацистської Німеччини під час Другої світової війни. З 1943 року учні старших класів в підрозділах «Гітлер’югенду» залучалися до служби в зенітно-артилерійських частинах. А з вересня 1944 по січень 1945 року на службу в гітлерівську армію було залучено 150 000 неповнолітніх дівчат, нагадали українські розвідники.

Як писав «Вголос», російські ворожі сили підірвали пожежний автомобіль в селі Нові Петрівці, що неподалік від Києва.

Також ми інформували, на Луганщині, у Кремінній, рашисти розстріляли впритул з танка будинок для людей похилого віку . 56 загиблих.

ІА "Вголос": НОВИНИ