В селі Безіменне Донецької області під час фільтраційних заходів рашисти пропонують людям грошову компенсацію за зруйноване житло в обмін на згоду «свідчити» проти українських захисників в Маріуполі.

Про це повідомляє Головне управління розвідки.

Окупанти продовжують шантаж та залякування українців на окупованих територіях.

«В окупований Херсон прибула група вербувальників в яку входять співробітники ФСБ, офіцери «міністерства держбезпеки ДНР» і представники ПВК «Ліга» (колишня «Вагнер»). Їхнє завдання – знайти людей, які погодяться працювати у «спецслужбах ДНР». Паралельно проводяться показові фільтраційні заходи щодо патріотично налаштованих місцевих», – пишуть у розвідці.

 В Херсоні було закатовано та вбито до 50 осіб цивільного населення. Близько 120 мешканців викрали. Наразі їхнє місцеперебування не відомо.

12 травня зазначена група прибула до місцевого СІЗО де проводила так звану «мобілізацію» серед утримуваних осіб. З приміщення було чутно стрілянину з автоматичної зброї, – йдеться у повідомленні.

Загарбники вдаються до маніпуляцій, щоб налаштувати населення проти ЗСУ.

Так, за  даними ГУР, в окупованому Бердянську російські військові включають звуковий сигнал тривоги. Одночасно наказують всім зачиняти вікна, двері та не залишати домівок. Таким чином переконують місцеве населення, що збройні сили України збираються застосувати в місті хімічну зброю.

Читайте також на «Вголосі»

Супутник зафіксував на острові Зміїний мітки у вигляді літери «Z» – ЗМІ

Десна вийшла з берегів та затопила пляж у Чернігові: з'явилося відео з висоти

На Донбасі сотні окупантів втекли з місця дислокації зі зброєю, щоби не воювати проти ЗСУ – ЗМІ

 

ІА "Вголос": НОВИНИ