Водія евакуаційного автобуса Михайла Панкова, який 29 квітня зник дорогою до Попасної, взяли в полон російські загарбники та використовують для своєї пропаганди.

Про це написав у Telegram начальник Луганської ОВА Сергій Гайдай.

«Сьогодні, після двох діб пошуків, Михайло Панков знайшовся. росіяни записали з ним пропагандистське інтерв‘ю і показали по центральному рашистському телеканалу», - йдеться у повідомленні.

За словами Гайдая, окупанти змусили Михайла говорити, що українська влада не займається евакуацією людей, кинувши своїх напризволяще.

«Брехня, якою росіяни тільки й живуть. Вбивають, брешуть і знищують. Розумію, що іншого варіанту Михайло не мав. Кадри красномовні», - зауважив начальник ОВА.

Головне - Панков живий, наголосив Гайдай, але загарбники тримають його в полоні.

Також це означає, що росіяни заволоділи шкільним автобусом та можуть використати його для своїх провокацій, приміром, прориваючись у тил ЗСУ і маскуючись під волонтерів.

Очільник адміністрації розповів, що Михайло Панков - звичайний вчитель історії Врубівської школи.

Щодня протягом багатьох тижнів він допомагав одним попаснянам виїхати в безпечні місця, іншим привозив харчі, сам неодноразово потрапляв під обстріли. Він постійно йшов на ризик заради інших, і влада зробить все можливе для його визволення.

Нагадаємо, сьогодні, 1 травня, президент України Володимир Зеленський підтвердив, що розпочалася операція з евакуації цивільних осіб із бункерів заводу «Азовсталь» у Маріуполі, за сприяння ООН та повідомив, що вдалось врятувати близько 100 людей.

ІА "Вголос": НОВИНИ