Росія використала у війні з Україною 60 відсотків запасів високоточної зброї.

Про це повідомляє представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

«За нашими даними, якщо говорити про високоточну зброю, то використано вже близько 60 відсотків запасів. По деяким видам, навіть і більше - 70 відсотків. Є відповідні нормативні вимоги по тому пороговому рівню, який необхідно тримати в військах, і по тих же самих «Іскандерах» цей пороговий рівень майже настав», – заявив Скібіцький.

Як зауважив представник ГУР, перші два місяці повномасштабного вторгнення росії в Україну ворог здійснював ракетні обстріли хаотично. Згодом ситуація змінилася.

За  його словами, росія не може поповнювати запаси так само швидко, як Радянський Союз.

«Вони не мають таких потужностей і швидкого виробництва високоточної зброї, тим паче економічні санкції, політичні санкції, які накладені на рф, не дозволяють зараз активно, широкомасштабно використовувати компоненти іноземного виробництва», – наголосив він.

Скабіцький зазначає, що росіяни змінили тактику застосування такого озброєння. Якщо раніше по об’єкту застосовувалося дві чи чотири ракети, то зараз чітко обирається об’єкт, ціль, це від восьми до 12 ракет різного формату. Або балістичні, або крилаті ракети наземного, або морського, повітряного базування, для того, щоб бути готовим вразити цю ціль.

«Ми бачимо зміни, і ми розуміємо, що ресурс високоточного озброєння, високоточних боєприпасів у рф на граничному рівні», – підсумував Скібіцький.

Читайте також: 

Окупанти шоковані тим, як світ допомагає Україні, - аудіоперехоплення СБУ

Путін спростив видачу громадянства рф для мешканців окупованих територій України

ЄС навряд чи введе ембарго на російську нафту: глава Єврокомісії назвала причину

ІА "Вголос": НОВИНИ