У другому турі відбору на Чемпіонат світу 2022 збірна України не змогла перемогти Фінляндію.

Наприкінці протистояння гості скористалися грубою помилкою українців та зуміли забити. Гра завершилась з рахунком 1:1.

На результат матчу відреагував наставник збірної України Андрій Шевченко. Коуч зазначив, що залишився незадоволений останніми хвилинами гри. До 85-ї хвилини українці виглядали на полі досить непогано.

Україна втратила перемогу через низку помилок, гравці просто розгубилися. Шевченко не вважає, що Миколенко винен у призначеному пенальті, адже до цього призвела ціла низка помилок. Матч можна було закінчити зовсім по-іншому.

Шевченко додав, що Фінляндія намагалася зачепитися за м'яч. Суперник бив уперед та зумів використати одну із нагод. Ця гра буде для українських футболістів хорошим уроком.