У вівторок, 21 вересня, відбувся матч Кубка України. Львівський «Рух» на виїзді зустрівся із «Миколаєвом», який виступає в Другій лізі.

«Жовто-чорні» впевнено здолали суперника з рахунком 3:0 та пройшли в 1/8 фіналу. Про деталі матчу розповіли на офіційній сторінці «Руху».

У стартовому складі з’явилися одразу троє дебютантів – Слюсар, Савчук та Таллес.

Перший момент у матчі створили господарі поля. Бандура врятував ворота львівського клубу. Згодом «Рух» почав більше атакувати. Під час однієї з атак захисник «Миколаєва» отримав червону картку.

На 37-й хвилині «Рух» вийшов уперед. Кондраков класно пробив, м’яч від поперечки залетів у ворота суперника. До перерви Кондраков оформив дубль – відзначився з пенальті.

Наприкінці протистояння «жовто-чорні» отримали право виконати ще один одинадцятиметровий удар. Гол забив Кондраков, на його рахунку хет-трик.