Травмування другої людини не підтвердилося, – повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.
«Станом на 12:00 евакуйовано понад 30 000 осіб. Заходи з евакуації населення продовжуються. Для перевезення евакуйованого населення залучено 50 автобусів, 10 карет швидкої медичної допомоги та психологи ДСНС», – йдеться в повідомленні.
За інформацією служби, рятувальники ліквідували загоряння 6 споруд, що виникли внаслідок влучання боєприпасів.
Також повідомляється, що рух усіх видів транспорту поблизу місця надзвичайної ситуації закрито. Йдеться про автомобільний транспорту на автодорозі «Житомир – Могилів – Подільський», залізничний – на перегоні «Сосенка – Калинівка» та повітряний – у радіусі 50 кілометрів від Калинівки.
Крім того, відключено лінії електропередач «Калинівка-УкрФлора» та «Калинівка-Лаврівка». Відключено газопостачання сіл Дорожнє, Медвідка та Лаврівка.
До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації всього залучено 691 особу та 152 одиниці техніки. Також направлені 20 піротехнічних розрахунків чисельністю 98 осіб.
У прилеглих областях приведено в готовність 30 пожежних розрахунків.
ІА "Вголос": НОВИНИ