Проти Андрія Садового збираються відкрити справу про підкуп виборців.
Відповідну заяву про злочин голови «Самопомочі» подав до НАБУ адвокат Олексій Шевчук. Доказом є реклама групи «Прихильники Самопомочі» у Facebook, передає «Обозреватель».
На фото видно, як мер Львова тисне руку людині у формі кольору хакі. А в самій публікації йдеться про те, що бійцям АТО і ООС у Львові виплачують по 100 тисяч гривень допомоги і це той випадок, коли міська влада на чолі з мером Андрієм Садовим піклується про містян. Тепер Андрій Садовий веде партію «Самопоміч» у Верховну Раду, щоб так зробити по всій Україні, йдеться в пості.

За словами Шевчука, витрат на це в міському бюджеті не передбачено. Також він додав, що виборче надання бійцям АТО і ООС грошової допомоги формує у виборця моральне зобов'язання проголосувати саме за партію «Самопоміч» навіть за відсутності контролю за таємним голосуванням. Тому це є перешкоджанням формуванню та вільному виявленню волі виборця.
Нагадаємо, що у Вакарчука заявили, що Садовий збрехав про спільних кандидатів.
ІА "Вголос": НОВИНИ


