Як повідомляє прес-центр СБУ, зловмисники формували податковий кредит із ПДВ суб’єктам підприємницької діяльності та оформлювали фіктивні договори на виконання будівельних робіт, чим мінімізували податкові зобов’язання.

«За попередніми оцінками, протиправна діяльність протягом дев'яти місяців 2016 року принесла її організаторам понад 300 мільйонів гривень незаконного доходу», – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що силовики провели 26 санкціонованих обшуків у структурних підрозділах маріупольської фіскальної служби, за місцями мешкання організаторів схеми у Запоріжжі та Харкові.

«Вилучено 56 одиниць комп’ютерної техніки та флеш-носіїв, фінансово-господарську документацію, 43 печатки, 2,4 млн гривень та 30 тисяч доларів США, банківські картки», – доповіли у відомстві.

Наразі тривають слідчі дії у рамках кримінального провадження, відкритого за статтею 364 КК (зловживання владою або службовим становищем). Трьох організаторів «конвертаційного центру» затримано.

ІА "Вголос": НОВИНИ