Служба безпеки України виявила низку зрадників та колаборантів, які працювали на російських військових та допомагали їм у війні проти нашої держави.

Про це повідомила пресслужба СБУ.

Так,  у Дніпропетровській області СБУ викрила шахраїв, які виманювали гроші, призначені для оборони українських міст. Через соцмережі вони знайшли контакти керівників різних регіонів, зв’язувалися з ними під виглядом помічників голів військово-цивільних адміністрацій регіонів, де зараз відбуваються найбільш активні бойові дії, і просили допомогу коштами на оборону. Шахраїв затримали, триває процес повернення викрадених коштів.

У Вінниці бійці «Альфи» схопили бойовика так званої «днр». Чоловік «служив» сапером у терористичній банді «Сомалі». З його слів, він втік від війни і переховувався, проте слідчі СБУ будуть встановлювати його реальні мотиви.

В столиці СБУ затримала зрадника, який у минулому був посадовцем Фонду державного майна. Він повідомляв ворогу дані про бійців і техніку ЗСУ, дислокацію, оснащення тощо.

Також на Одещині затримали чоловіка, який збирав і передавав ворогу фотоматеріали з розташуванням та оснащенням блокпостів Тероборони і прикордонних загонів в області. У інформатора виявили списки патріотично налаштованих громадян, які допомагають ЗСУ. Всю інформацію зрадник відправляв через телеграм-канал.

Вголос також писав, що кіберполіція Одещини викрила зрадника, який передавав окупантам інформацію про військові об’єкти України.

ІА "Вголос": НОВИНИ