18 вересня, у Харкові, Донецький «Шахтар» в рамках першого туру Ліги чемпіонів зазнав розгромної поразки від англійського «Манчестер Сіті».

Про це повідомляє «РБК-Україна».

Вже у першому таймі підопічні Гвардіоли взялись до справи: Ріяд Марез зіграв на добиванні після дальнього удару Габріеля Жезуса та відкрив рахунок у матчі. Під завісу першої половини гри, а саме на 38 хвилині, Ілкай Гюндоган збільшив перевагу «містян». Крапку в матчі вже у другому таймі поставив Габріель Жезус, який відправив м'яч точно в нижній кут воріт. У підсумку, 0:3.

Паралельно проходив інший поєдинок квартету C, в якому змагалися загребське «Динамо» та італійська «Аталанта». Хорвати не відчули спротиву збоку суперника, розгромивши представника Серії А з рахунком 4-0.

Після першого туру «Шахтар» перебуває на третій сходинці у групі, а «Аталанта» Руслана Маліновського на четвертій.

Як писав «Вголос», у середу, 18 вересня, донецький «Шахтар» стартує у новому сезоні Ліги Чемпіонів.