«Гірники» у Чернігові обіграли новачка УПЛ «Десну» (2:0). Голи: Жуніор Мораес (31-а хвилина) та  Марлос (55-та).

«Динамо» столичному НСК "Олімпійський" здобуло три очки у зустрічі з бронзовим призером полтавською «Ворсклою» - 1:0. Єдиний м'яч у власні ворота на 32-й хвилині забив захисник ворсклян Ардін Даллку.

Цими матчами завершився перший тур чемпіонату, який розпочався 22 липня. «Львів» у Києві був кращим за «Арсенал» - 2:0. М'ячі на арені «Динамо» імені Валерія Лобановського забили Сергій Воронін (29-та хвилина) і Артур Западня (50).

«Зоря» здобула на "Славутич-Арені" у Запоріжжі вольову перемогу над «Маріуполем» – 2:1. Голи: Артем Гордієнко (50) та Олександр Караваєв (86) - у луганчан; В'ячеслав Чурко (10, з пенальті) - у маріупольців.

«Олександрія» обіграла «Карпати» - 2:0. На львівському стадіоні «Україна» у гостей відзначилися Андрій Цуриков (72) та Віталій Пономар (81).

У понеділок, 23 липня, «Чорноморець» здолав в Одесі  донецький «Олімпік» - 2:1. М'ячі забили Дмитро Рижук (9-та хвилина) і Микита Татарков (65) - у господарів; Максим Дегтярьов (70) - у гостей.

Наступний, 2-й тур пройде 28-29 липня.