Про це пише у Facebook журналістка Тетяна Висоцька.
Із посиланням на народного депутата Юрія Левченка Висоцька повідомляє, що підозрюваний в організації «вбивства» Аркадія Бабченка Борис Герман протягом тривалого часу співпрацював з українськими спецслужбами.
«Зараз знаходжусь в Одесі - беру на поруки хлопців - ветеранів війни, яких так звані «правоохоронці» хочуть посадити за зберігання зброї, й які вже місяць сидять в Одеському СІЗО. Так ось цікаво, що буквально годину тому, у відкритому судовому засіданні, прокурор заявив, що покази проти героїв СБУшникам давав ще в квітні такий собі Герман Б.Л.», – цитує Висоцька Левченка.
«Отже, мій логічний висновок: Борис Герман однозначно протягом певного проміжку часу співпрацює з українськими спецслужбами. Виглядає на те, що вся струнка схема «спецоперації СБУ», яка поставила на вуха весь світ, таки розвалилася», - каже журналістка.
Нагадаємо, 29 травня стало відомо про скоєний замах на російського журналіста Аркадія Бабченка. Повідомлялось, що він після пострілів у спину помер у кареті «швидкої».
Слідчі почали кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) КК України за фактом вбивства.
СК РФ також порушив справу щодо вбивства журналіста Бабченка у Києві.
На брифінгу 30 травня голова СБУ Василь Грицак повідомив, що Бабченко живий.
Аркадій Бабченко на рес-конференції вибачився перед рідними за своє «вбивство».
СБУ оприлюднила відео затримання замовника вбивства Аркадія Бабченка.
Також ГПУ пояснила користь від «вбивства» Бабченка, запевнивши, що таким шляхом правоохоронці домоглися отримання інформації про заплановану розправу ще із 30-ма особами.
Згодом Аркадій Бабченко розповів подробиці спецоперації.
ІА "Вголос": НОВИНИ