Торгова компанія „Інтермаркет” не так давно повідомила про намір збудувати торгово-розважальний центр під назвою „ЛЕОПОЛІС” на розі вулиць Кульпарківська-Наукова у Львові. Площа ТРЦ складе близько 90 тис. кв. м. Цей центр компанія планує відкрити на початку 2008 року.
У жовтні ж фірми King Cross Leopolis і „Комфорт-Інвест” заявили про те, що на початку 2007 року у Львові на вулиці Стрийській, в районні іподрому, розпочнуть будівництво також торгово-розважального центру під назвою KING CROSS LEOPOLIS. Будівництво триватиме близько року. Площа майбутнього ТРЦ близько 50 тис м кв.
Отож у Львові на початку 2008 року з’являться два торгово-розважальні центри майже з однаковою назвою.
King Cross Leopolis і „Комфорт-Інвест” не планують змінювати назву свого проекту у зв’язку із будівництвом однойменного ТРЦ „Леополіс” у Львові компанією „Інтермаркет”. Про це повідомив голова спостережної ради ТзОВ "Інвестиційна Компанія „Комфорт-Інвест" Тарас Сосновський. „Є питання торгової марки”, — сказав він. King Cross — це відомий бренд, а приставка Leopolis — тому, що новий ТРЦ буде у Львові, пояснив Тарас Сосновський.
ТОВ „ТК „Інтермаркет" (Львів) працює на ринку України з 1992 року. Підприємству належить мережа супермаркетів „Арсен", дисконтних магазинів „Барвінок", магазинів самообслуговування „Інтермаркет", усього 27 об'єктів торгівлі. За даними рейтингового агентства „Кредит-рейтинг" займає 17% торгівельного ринку Львова і 10% ринку Львівської області. За попередніми даними управлінського обліку, загальний дохід ТК „Інтермаркет" за 2005 рік склав 130,5 млн. USD. У 2006-2008 рр. торгова компанія "Інтермаркет" інвестує у розвиток 300 млн. USD. За цей період компанія планує побудувати 15 супермаркетів "Арсен", 60 дисконтних магазинів "Барвінок", три торгово-розважальних центри.
Італійська компанія King Cross володіє нерухомістю в Центральній та Східній Європі. ТОВ „Комфорт-Інвест” входить до складу групи компаній „Комфорт”. 2005 рік ТзОВ „Комфорт-Інвест” закінчило з чистим прибутком 76,7 тис. грн., що в 11 раз менше від показника 2004 року (843,2 млн. грн.). За даними компанії „Кредит-Рейтинг”, „Комфорт-Інвест” займає 22% будівельного ринку Львова. У 2003-2004 році „Комфорт-Інвест” зазнала збитків на суму 11 млн. грн.
ІА "Вголос": НОВИНИ