У середу, 27 липня, у Львові відбудеться церемонія прощання з двома Героями України Євгеном Бондаренком та Юрієм Пастухом, які загинули в бою з російськими загарбниками.

Про це йдеться у повідомленні міськради Львова.

Об 11:00 розпочнеться Чин похорону, а об 11:30 – міська церемонія прощання з Героями (пл. Ринок).

Опісля церемоній прощання похоронні процесії рухатимуться до Личаківського кладовища за маршрутом: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар (поле почесних поховань №86-А). На будівлях вздовж маршруту колони вивісять синьо-жовті прапори з жалобною стрічкою.

Біографічні довідки Героїв

Євген Бондаренко (02.04.1983-04.07.2022) Уродженець Харкова. Навчався у Геніївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені І.І. Протопопова. Після завершення навчання проходив військову службу у місті Шостка.

Захоплювався спортом та куховарством. У мирний час працював кухарем у супермаркеті та старшим охоронцем супермаркету «АТБ-Маркет» у селищі міського типу Слобожанське. Мріяв пов’язати своє життя із будівельною сферою.

Із початком російської агресії добровольцем пішов на війну. У боротьбі із загарбниками отримав поранення та потрапив у полон. Був звільнений у 2014 році.

Солдат. У 2017 році підписав контракт із Збройними Силами України та проходив навчання на Львівщині. Із початком повномасштабного вторгнення боровся проти російських окупантів у лавах 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

У Євгена Бондаренка залишилися любляча дружина, мама, сестра та брат.


Юрій Пастух (02.01.1983-13.07.2022) Народився у Львові. Проживав у місті Червонограді Львівської області. Навчався у Червоноградському навчально-виховному комплексі №10 Червоноградської міської ради. Закінчив Львівський коледж харчової та переробної промисловості Національного університету харчових технологій.
Із початком агресії росії добровільно став на захист Батьківщини, у 2014-2015 роках виконував бойові завдання в зоні проведення АТО.

Після повернення присвятив себе догляду за бабусею.

Солдат. Із перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем пішов на війну. Проходив військову службу у складі військової частини А7015.

У Юрія Пастуха залишилися сестра, племінниця, дядько, тітка та бабуся.

ІА "Вголос": НОВИНИ