У вівторок, 7 червня, у Львові відбудеться церемонія прощання зі загиблим у війні Героєм України Антоном Величком. Наш захисник загинув у бою із російськими загарбниками поблизу Авдіївки Донецької області.

У міськраді зазначили, що сьогодні о 11:00 год у Гарнізонному храмі храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) почнеться заупокійна служба. Вже о 11:30 год на площі Ринок відбудеться міська церемонія прощання. 

Після цього похоронна процесія рушить на Личаківське кладовище. Вона рухатиметься за маршрутом: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – площа Катедральна – площа Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – площа Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар (поле почесних поховань №86-А). На будівлях вздовж маршруту колони буде вивішено синьо-жовті прапори з чорною жалобною стрічкою. 

Похорон загиблого воїна триватиме приблизно до 12:30 год.

Що відомо про українського захисника

Антон Величко (01.08.1986-23.05.2022). Уродженець міста Ковдора Мурманської області. Із 2000-го року мешкав у Львові. Навчався у середній загальноосвітній школі №68 м. Львова. Захоплювався бадмінтоном. Мріяв вступити до лав Національної гвардії України. У мирний час працював у сфері логістики у ТОВ «Джаст Ін».

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації, був задіяний у гуманітарному штабі, організованому в приміщеннях компанії. Згодом пішов добровольцем на війну. Солдат. Служив на посаді навідника відділення охорони взводу охорони роти охорони військової частини А4007. Виконував бойові завдання на території Донецької області.

ІА "Вголос": НОВИНИ