До собору попрощатися з політиком прийшли кілька сотень людей, пише ТСН

Серед тих, хто пройшов попрощатися із депутатом, міський голова Луцька Микола Романюк, голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик, щойно приїхав нардеп Володимир Литвин. Також прибув міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський. Свого часу він був генеральним директором групи компаній «Континум», що належала Єремеєву.

Водночас чоловіки в чорному одязі, ймовірно охоронці, забороняють усім журналістам робити відео- та фотозйомку в соборі, в дворі храму, а також у театрі, де відбудеться церемонія прощання. Чоловіки мотивують заборону самопочуттям старої матері Єремеєва. На зауваження журналістів щодо порушення законодавства України та перешкоджанню роботи ЗМІ в громадському місці не зважають. Владика Луцький і Волинський Михаїл (Київський патріархат) зауважив, що церква не забороняла вести зйомку й підстав для заборони через заходи безпеки немає. Чоловіки в чорному пообіцяли, що нададуть власні фото- та відеоматеріали з панахиди після її завершення.

Поховають політика в селі Острожець на Рівненщині поруч із батьком.  

Як писав «Вголос», 26 липня Ігор Єремєєв потрапив у реанімацію після падіння з коня, отримавши важку травму голови. Чоловік помер, коли лікарі європейської клініки спробували вивести його із стану коми. 

ІА "Вголос": НОВИНИ