За перемогу і за право представляти Львівщину у Всеукраїнському фіналі змагалися близько 400 (!) школярів –30 шкільних команд, сформованих з учнів 12-14 років. Усі вони стали переможцями районних (або у містах обласного підпорядкування) етапів змагань. У програмі змагань була спортивна колова естафета, олімпійська вікторина та командний стрибок у довжину.

У напруженій боротьбі перемогу здобула Сокальська гімназія, друге місце – НВК ім. В. Симоненка, а третє – Миколаївська гімназія. Голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський нагородив переможців та призерів турніру Кубками, медалями та цінними подарунками. Що цікаво, участь у відкритті змагань та церемонії нагородження взяли також титуловані олімпійці Львівщини: лучниця Катерина Палеха, гімнастка Віра Передерій, борчиня Юлія Ткач, гірськолижники Дмитро Мицак та Христина Опьола.