СБУ виявила контрабанду партію тютюнових виробів на суму близько 14 млн грн. Відомо, що цигарки спершу мали доправити до dutty free в одному з регіонів України, який виступив у ролі своєрідного «перевалкового» центру. Вже звідти сигарети планували доправити до кінцевого споживача, на ринок Європейського союзу.

Про це з посиланням на власні джерела повідомило видання Цензор.Нет

Всього вилучили близько 1200 ящиків сигарет і документи, за якими їх хотіли ввезти в Україну.

Джерело, на яке посилаються журналісти Цензор.Нет,  пов'язує цю спробу ввезти сигарети зі співробітником департаменту по боротьбі з контрабандою Держмитслужби Олександром Ковтуном. Джерело називає його «куратором таких схем по всій Україні».

Також джерело нагадало, що це не перша спроба провезти в Україну сигарети в обхід декларування. Так, 13 жовтня цигарки знайшли в контейнері з запчастинами до велосипедів. Тоді, за даними джерела, з'ясувалося, що контейнер належить Михайлу Степанову - близькому другу заступника голови Держмитслужби Руслана Черкаського.

Нагадаємо, це не перший інцидент, пов'язаний з контрабандою тютюнових виробів, про який пише «Вголос».. Детальніше розслідування про те, як в Україні розквітає підпільний тютюновий бізнес дивіться за посиланням. 

ІА "Вголос": НОВИНИ