У центрі дикої природи в американському штаті Вісконсин врятували п'ятьох молодих сірих білок після того, як їхні хвости небезпечно заплуталися.

Білченята, які є братами та сестрами, заплуталися в траві та пластикових стрічках, з яких їхня мати збудувала гніздо і звірят передали до реабілітаційного центру дикої природи Товариства захисту тварин США.

Співробітники центру розділили їхні хвости, чим, ймовірно, врятували їм життя.

П'ятьох білченят звільнили за допомогою ножиць під наркозом.

Білкам потрібен хвіст для балансування і зберігання тепла, тож було дуже важливо врятувати їх якомога швидше, написав центр на своїй сторінці у Facebook.

"Лише уявіть, наскільки рухливим і неслухняним (і кусючим!) був цей переляканий, змучений клубок білячої енергії, тож нашим першим кроком було приспати всіх п'ятьох одночасно", - розповіли в центрі.

"Коли це вдалося, ми почали працювати над розплутуванням "Гордієвого вузла" (загугліть, що це таке) зі щільно заплутаних хвостів та фрагментів гнізда", додали захисники тварин.

"Було неможливо розрізнити де був чий хвіст, і ми дуже хвилювалися, тому що кожний з них так чи інакше мав ушкодження тканин у їхніх хвостиках через порушення кровообігу, - згадують у центрі.

Хоча хвости виглядають тепер не ідеально, та їх вдалося успішно відділити від трави та пластику приблизно за 20 хвилин.

Незабаром звірята зможуть повернутися до вільного життя на природі, кажуть у центрі.

 

ІА "Вголос": НОВИНИ