США поки не планують знімати обмеження на пасажирське сполучення з Європейський союзом. Планів щодо скасування обмежень поки немає.

Про це повідомили в прес-службі Білого дому.

На питання про те, чи планує президент США Дональд Трамп скасувати обмеження на поїздки в ЄС, прес-секретар Білого дому заявила, що він такого рішення поки не приймав.

«Президент знає, що обмеження на поїздки були дуже важливою складовою порятунку життів. Майже 3 мільйони могли загинути, і ці обмеження на поїздки зіграли важливу роль у прийнятті заходів на ранньому етапі і порятунок американських життів. Він постійно стежить за даними. Зараз немає планів їх скасування, але в кінцевому підсумку це рішення президента», - сказала вона.

Як відомо, 13 березня президент США Дональд Трамп у зверненні до нації оголосив про заборону на поїздки з країн Європи в зв'язку з поширенням коронавірусу у світі.

За останніми даними американського Інституту наукових досліджень імені Джона Хопкінса число інфікованих COVSD-19           у світі сягнуло 8 641,5 тис осіб та більше 459,4 тис загинуло. Водночас 4 234,3 тис вилікувались від коронавірусної інфекції.

 

ІА "Вголос": НОВИНИ