Про це вона заявив сьогодні, 22 вересня, в ході XIII Міжнародного енергетичного форуму, передає «РБК-Україна».

«Ми сподіваємося, що Westinghouse зможе збільшити той рівень поставок, який вони зараз пропонують Україні ... Ми не намагаємося усунути російських постачальників, але забрати у них той важіль впливу, яким вони користуються як монополісти», - сказав Паєтт.

Міністерство палива та енергетики України чекає збільшення обсягів поставок ядерного палива американської компанії Westinghouse з 2016 р. Зокрема, глава Міненерго Володимир Демчишин зазначив, що з 2016 року 5 з 18 поставок ядерного палива йтимуть з боку Westinghouse. Зараз же 12 з 13 поставок припадають на Росію.

У грудні минулого року українська компанія «Енергоатом» підписала у Брюсселі угоду з американською Westinghouse про постачання ядерного палива для українських АЕС. 

При цьому російське МЗС нервово відреагувало на підписання такого контракту. 

ІА "Вголос": НОВИНИ